Zmiana strategii firmy BRP odnośnie rozwoju swojej dywizji napędów łodzi
Zmiana strategii firmy BRP odnośnie rozwoju swojej dywizji napędów łodzi
9/1/45730d8a_Evinrude_Primary_logo.jpg

Poniżej przedstawiamy Państwu oficjalne ogłoszenie BRP ws. silników Evinrude:

Drodzy dystrybutorzy i dealerzy marki Evinrude, drodzy partnerzy biznesowi,

Wczoraj ogłosiliśmy, że BRP zmienia kierunek swojej globalnej działalności morskiej, koncentrując się na przyspieszeniu rozwoju marek łodzi, a także inwestuje w nowe technologie i innowacyjne produkty morskie.

Aby pójść w tym kierunku, postanowiliśmy natychmiast zaprzestać produkcji silników Evinrude E-TEC i E-TEC G2. Była to trudna decyzja, biorąc pod uwagę bogate dziedzictwo Evinrude w branży morskiej i silne relacje jakie nawiązaliśmy z dealerami oraz klientami od ponad wieku.

W związku z tą decyzją nasz zakład produkcyjny w Sturtevant zostanie ponownie wykorzystany do nowych i istniejących projektów, takich jak opracowywanie nowej generacji silników, pod roboczą nazwą Project Ghost.

Dzięki tym zmianom grupa BRP Marine przygotowuje się na przyszłe możliwości wzrostu zgodnie ze strategią „Kup, buduj i przekształcaj”, której celem jest zapewnienie konsumentom niezrównanych wrażeń na wodzie.

Reorganizacja nie ma wpływu na żadne inne produkty BRP, w tym silniki Rotax oraz produkty Ski-Doo, Lynx, Sea-Doo i Can-Am.

Sukces marki Evinrude na rynku silników zaburtowych nie mógłby się wydarzyć bez Waszego wsparcia i poświęcenia, za co serdecznie dziękujemy. Jesteśmy wdzięczni za profesjonalną obsługę klienta co w znacznej mierze przyczyniło się do naszego wspólnego sukcesu. Serdecznie dziękujemy za lojalność wobec naszych marek.

 

Dziękujemy za Waszą działalność i za to, że jesteście częścią sieci dealerskiej Evinrude.

Steve Pelletier

Wiceprezes i Regionalny Dyrektor Generalny EMEA