Stery strumieniowe Side Power
Stery strumieniowe Side Power
9/1/45730d8a_side_power.png

System steru strumieniowego o odpowiedniej wielkości pozwala zrekompensować czynniki zewnętrzne, takie jak wiatr i prąd, jednocześnie pomagając manewrować w ciasnych przestrzeniach, umożliwiając bezpieczne i płynne dokowanie łodzi w obliczu wyzwań zatłoczonych marin.

Elektryczne stery strumieniowe tunelowe DC

Nasze stery strumieniowe tunelowe to najlepiej sprzedające się na świecie stery strumieniowe do łodzi rekreacyjnych.

Możliwość zamontowania na dziobie i rufie.

Zewnętrzne stery strumieniowe

Nasze zewnętrzne stery strumieniowe są tak kompaktowe, jak to tylko możliwe, co czyni je idealnym wyborem dla łodzi z małą ilością miejsca.

Chowane stery strumieniowe

Oczywiste rozwiązanie dla krążowników wyścigowych lub łodzi płaskodennych. Nasze chowane stery strumieniowe zostały zaprojektowane z naciskiem na praktyczną wytrzymałość, bezkompromisowe bezpieczeństwo i szybkie wdrożenie.

Elektryczne stery strumieniowe prądu przemiennego

Nasze stery strumieniowe AC oferują nieograniczony czas pracy, umożliwiając bardziej intensywne użytkowanie. Jest to niezbędne w sytuacjach, w których systemy hydrauliczne są niepraktyczne. Każdy system jest budowany na zamówienie, zgodnie z określonymi warunkami pracy i specyfikacjami.

Hydrauliczne stery strumieniowe

Nasze hydrauliczne stery strumieniowe są naturalnym wyborem, gdy wymagane jest intensywne użytkowanie lub długie cykle pracy. Przy mocy od 100 kg do 1400 kg, wszystkie systemy są zazwyczaj dostosowane do rzeczywistych scenariuszy, aby zmaksymalizować wydajność sterów strumieniowych, gdy silniki są na biegu jałowym.