Nowa linia modelowa 2022 skuterów wodnych Sea-Doo
Nowa linia modelowa 2022 skuterów wodnych Sea-Doo
0/2/604efbac_SEA-MY22-Lifestyle-34510-RGB.jpg

BRP od dziesięcioleci jest liderem w branży skuterów wodnych. Marka Sea-Doo co roku wyznacza nowe trendy i podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej nie bojąc się innowacyjnych rozwiązań.

Efektem tych działań są nowości na nadchodzący sezon:

- Największą nowością jest niewątpliwie Sea-Doo Switch (niestety w 2022 roku dostępny będzie tylko zza oceanem). To nie jest typowy ponton - Sea-Doo Switch to zupełna nowości, jakiej nikt do tej pory nie widział. To dynamiczna łódź pontonowa z duszą Sea-Doo a jego konstrukcja umożliwia szybką zmianę pokładu z zależności od potrzeb. Wyposażony jest w napęd Rotax i w inspirowany skuterem Sea-Doo system sterowania kierownicą oraz oczywiście w niezastąpiony system iBR.

- Oprócz wprowadzenia na rynek Sea-Doo Switch, Sea-Doo w tym roku rozszerza rodzinę Fish Pro o modele Fish Pro Scout 130 oraz Fish Pro Trophy 170

- BRP GO! w skuterach wodnych

Z innych ekscytujących wiadomości, należy podać, że wkrótce dostępna będzie do pobrania aplikacja BRP GO! do użytku na wodzie. Co sprawi, że wypoczynek na skuterach wodnych Sea-Doo będzie jeszcze bardziej przyjemny i bezstresowy.

Mamy nadzieję, że powyższe przypadło Wam do gustu i do zobaczenia na wodzie już wkrótce.

SEA-MY22-Lifestyle-34922-RGB.jpg SEA-MY22-GTI-RED-170-SPARK-BLUEGREEN-90-ACTION-08583-RGB.jpg SEA-MY22-FAM-34503-RGB.jpg