Dmuchane deski SUP od Jobe
Dmuchane deski SUP od Jobe
9/1/45730d8a_jobe.jpg

Paddleboard Jobe Aero SUP Duna 11.6

Paddleboard Jobe Aero SUP Duna 11.6 to wysokiej jakości dmuchana deska wyprodukowana w technologii X-Stitching. Produkt ten stosowany jest do pływania po jeziorach, łagodnych rzekach i morzach. Deska składa się z nylonowego włókna przeplecionego krzyżowo przez całą deskę oraz dwuwarstwowego PVC. Odpowiedni dobór materiałów sprawie, że paddleboard jest lekki, bardzo sztywny i nie ugina się pod naciskiem. Produkt wyposażony jest w antypoślizgową podkładkę z pianki EVA oraz neoprenowy uchwyt na wiosło. Ma zaokrąglony nos i ogon, które ułatwiają sterowanie i zapewniają doskonałą zwrotność oraz stabilność. Przy użyciu wytrzymałych linek bungess można przewieźć butelkę z wodą czy plecak.

Zestaw SUP

Deskę można nabyć w zestawie SUP, który zawiera wykonane z włókna szklanego wiosło, smycz do wiosła, pompkę ręczną ze zdejmowanym manometrem oraz poręczny zestaw naprawczy. Wszystkie przedmioty, włącznie z deską można schować do wodoodpornego plecaka, dzięki czemu cały zestaw jest poręczny i łatwy do zabrania nawet w dłuższe wędrówki. Całość idealnie nadaje się do długich wycieczek po płaskich powierzchniach wodnych. Firma Jobe jest liderem w sprzedaży dmuchanych desek SUP i przygotowała szeroki asortyment zestawów do pływania. Oferta jest naprawdę bogata i każdy amator spędzania czasu na wodzie znajdzie coś dla siebie.

Stand-up paddle boarding

Jeśli nigdy nie wiosłowałeś na desce, poniżej znajdziesz garść przydatnych informacji. SUP, czyli stand-up paddle boarding istnieje od ponad dekady. SUP szturmem podbił świat sportów wodnych i jest uważany za najszybciej rozwijający się sport wodny ostatnich dwóch dekad. SUP składa się z deski surfingowej i długiego wiosła. Stand up paddle boarding ma coś do zaoferowania każdemu. Możesz wybrać się na spokojne wiosłowanie po jeziorze lub spróbować jogi na desce i spokojnie poćwiczyć. Bez względu na to, jakie masz aspiracje, wybór odpowiedniej deski sprawi, że Twoje wrażenia będą przyjemniejsze.