Silniki zaburtowe – sprawdzeni producenci

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą silników zaburtowych, dostosowaną do różnych potrzeb Klientów. Możemy Państwu zaproponować silniki zaburtowe pochodzące od zaufanych i cenionych na całym świecie producentów. W asortymencie firmy Taurus Sea Power znajdują się silniki do łodzi żaglowych i inne produkty marki Yanmar oraz silniki firmy Evinrude. Wśród świadczonych przez nas usług jest również montaż sprzętu i jego serwis.

Silniki elektryczne do łodzi

Nasze silniki elektryczne do łodzi może zainteresują tych z Państwa, którzy szukają dobrej alternatywy dla zaburtowego silnika spalinowego. Silnik elektryczny może być np. wykorzystywany jako dodatkowy silnik manewrowy w portach, w których nie można używać silników spalinowych. Wśród zalet silników elektrycznych do łodzi można wymienić: niską cenę, cichą pracę, niewielki ciężar oraz spełnianie ekologicznych wymogów dotyczących tego rodzaju produktów. Dostępne w naszej ofercie silniki są łatwe w montażu i wydajne. Warto też pamiętać, że silniki elektryczne zaburtowe o dużej mocy poniosą nawet dwutonowy jacht.

Silniki zaburtowe na gaz

Ciekawą propozycją dla Klientów mogą być silniki zaburtowe na gaz zapewniające najwyższy komfort użytkowania, w tym wygodny transport. Gaz jest najwyższej jakości, niezawodnym paliwem, który spełnia wymogi ekologiczne poprzez brak oparów i zapachu benzyny LPG. Do tego jest paliwem tańszym i łatwo dostępnym, a dodatkowo silniki zaburtowe na gaz są również ekonomiczne w utrzymaniu. Kupując taki wyrób, warto wybrać propozycję od sprawdzonych producentów, których produkty znajdą Państwo w naszej ofercie.

Silniki Yamaha

Sprzedajemy silniki Yamaha do łodzi oraz skuterów wodnych. W naszej ofercie znajdują się silniki elektryczne ze wspornikiem blokady dźwigni, dotykowym wskaźnikiem naładowania akumulatora oraz teleskopowym, obrotowym lub wysuwanym rumplem. Wśród silników zaburtowych znajdują się przenośne urządzenia o mocy od 2,5 KM do 6 KM oraz standardowe silniki zaburtowe mające od 8 KM do aż 425 KM. Yamaha produkuje też silniki połączone z nowoczesnym systemem sterowania Helm Master EX wyposażonr w joystick oraz innowacyjne silniki wykorzystujące technologię śruby obręczowej.

Silniki Flover

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć elektrycznych silników Flover. Polecane są do pontonów, kajaków, łodzi rybackich, ale też żaglówek. Cieszą się dużą popularnością wśród osób zajmujących się połowem ryb metodą trollingu, ponieważ można używać ich w strefach ciszy. Produkty Flover sterowane są rumplem teleskopowym i przy niskich ustawieniach działają przez nawet 9 godzin. Firma oferuje również produkty dostosowane do używania w słonej wodzie, m.in. model 45TGS i 55TGS. Jeżeli poszukują Państwo lekkiego, mocnego i wydajnego elektrycznego silnika do małej jednostki pływającej to silnik Flover będzie świetnym wyborem.

Silniki Lehr

Oferujemy przenośne, gazowe zaburtowe silniki Lehr dla osób stosujących ekologiczne rozwiązania. LPG nie tworzy oparów, jest pozbawiony charakterystycznego zapachu benzyny, a co ważne tworzy o 90% mniej związków węgla, więc nie zanieczyszcza wody. Tego typu silniki są łatwiejsze i tańsze w utrzymaniu i serwisowaniu. Innymi zaletami jest uproszczone zimowanie i brak osadów w gaźniku. Lehr oferuje silniki czterosuwowe o mocy od 2,5 KM do 15 KM z jednym i dwoma cylindrami. Sprzedajemy modele z opcją rozruchu ręcznego lub elektrycznego i dające możliwość bezpośredniego zasilania z butli z gazem.

Aktualności ze świata: Silniki
 
Aktualności ze świata: Silniki