Łodzie motorowe najpopularniejszych marek

W naszym asortymencie znajdują się łodzie motorowe od znanych na całym świecie, zaufanych producentów, np. Glastron, Scarab i Four Winns. Jeśli zależy Państwu na profesjonalnym sprzęcie, firma Taurus to właściwe miejsce do rozpoczęcia poszukiwań.

Udana rekreacja wymaga, by nie tylko zapewnić sobie odpowiednią dawkę wrażeń, lecz także pełne bezpieczeństwo, dlatego zaopatrujemy Klientów wyłącznie w niezawodny i wytrzymały sprzęt. Dobre łodzie motorowe powinny być tak zaprojektowane, by zapewnić odpowiednią przestrzeń oraz komfort użytkowania. Oferowane przez naszą firmę produkty wyróżniają się zarówno ciekawym designem, jak i świetnymi parametrami technicznymi. Gwarantujemy, że proponowane łodzie motorowe spełnią wszystkie Państwa wymagania.

Four Winns

Firma Four Winns od 1962 roku produkuje ekskluzywne motorówki, łuczniki dziobowe, i łodzie rekreacyjne. Słynie z dbałości o szczegóły i oryginalnych, eleganckich projektów. W jej asortymencie znajdują się łodzie z napędem rufowym oraz silnikiem zaburtowym. Producent przygotował serię luksusowych łodzi Vista oraz kompaktowych motorówek HD. Niezmiennie od wielu lat dużym zainteresowaniem Klientów cieszy się podstawowa seria Horizon z możliwością dopasowania wielu funkcji i elementów według własnych potrzeb.

Łodzie Scarab

Łodzie Scarab cieszą się ogromną popularnością już od lat 80-tych, kiedy to pojawiły się w serialu „Miami Vice” oraz „Słoneczny Patrol”. Od tego czasu produkty marki należą do luksusowego segmentu łodzi motorowych. Firma oferujemy serie produktów: 165, 195, 215, 255 i 285 wyposażonych w silniki marki Rotax o mocy nawet do 500 KM. Motorówki występują w wersji standard, impulse, HO oraz luxury. Firma udziela dożywotniej gwarancji na kadłub bądź pokład.

Motorówka Glastron

Motorówki Glastron produkowane są już od ponad 60 lat i chociaż ich styl przez ten czas znacznie się zmienił, to firma nadal stawia na najwyższą jakość i nowoczesne technologie. Producent ten jako jeden z nielicznych oferuje silniki kilku marek do wyboru: Mercury, Yamaha, Volvo Penta i Rotax, a także daje możliwość wyboru łodzi z silnikiem zaburtowym, napędem rufowym oraz typu jet. Motorówki Glastron występują w wersji sportowej (GTS Series), luksusowej (GS Series) oraz podstawowych, z możliwością wyboru funkcji i elementów (GT Series.

Aktualności ze świata: Łodzie
 
Aktualności ze świata: Łodzie