Akcesoria wodne

W sklepie Taurus Sea zaopatrzą się Państwo w różnego rodzaju akcesoria wodne, przydatne na pokładzie łodzi oraz do uprawnia sportów wodnych. Sprzedajemy pianki, kaski i ubrania potrzebne do komfortowego i bezpiecznego spędzania czasu na wodzie oraz płetwy i okulary do nurkowania. Mamy też narty wodne, deski do wakeboardu i paddleboard oraz dmuchane zabawki, także przyczepiane do motorówek. Oferujemy wysokiej jakości produkty firmy Jobe, pochodzące ze starszych oraz najnowszych kolekcji. Sprzedajemy również pomosty pływające Buldock, które znajdują zastosowanie jako platformy pod łodzie i skutery wodne.

Akcesoria Jobe

Mamy szeroki asortyment akcesoriów Jobe, firmy produkującej dmuchane deski do pływania, m.in. popularny model Paddleboard Jobe Aero. Jobe oferuje także sprzęt sportowy, np. dmuchane kanapy, koła i pływadła do holowania za motorówką i ubrania ochronne, w tym kamizelki ratunkowe, pianki, kapoki dla dzieci i dorosłych. Producent zadbał też o bogaty wybór nart wodnych, kneeboardów, wakeboardów oraz akcesoriów, takich jak pompki elektryczne do paddleboardów, kaski, okulary, liny, orczyki, płetwy i boje.

Pomosty Buldock

W naszej ofercie znajdują się włoskie pomosty Buldock oraz platformy dokujące. W asortymencie producenta znajdą Państwo różnego rodzaju systemy dokowe Jet Sliders, Boat Sliders, doki pływające oraz porty najazdowe dostosowane do każdego rodzaju linii brzegowej i różnego rodzaju jednostek pływających. Produkty wykonano z wysokiej jakości tworzywa HDPE, który nie wymaga specjalnego serwisowania. Platformy są antypoślizgowe i odporne na działanie promieni UV. Istnieje możliwość dostosowania ilości rolek pod konkretny sprzęt oraz rozszerzenia powierzchni pomostu w przyszłości i wyboru ich koloru. Firma udziela 10-letniej gwarancji na zakupiony towar.

Aktualności ze świata: Akcesoria wodne
 
Aktualności ze świata: Akcesoria wodne