Kager Terenowiec Super Rally
Kager Terenowiec Super Rally
8/0/8e573903_SUPER_RALLY_Bukowno2_2015.jpg
Finałowa Runda Kager Terenowiec Super Rally już 25-27 września 2015! Tym razem uczestnicy serii ponownie zawitają do małopolskiego Bukowna. Klimat niczym z afrykańskiej edycji „Dakaru” z piaszczystymi trasami. Podobnie jak w poprzednich rundach, będą na nich rywalizować motocykliści, quadowcy, kierowcy pojazdów UTV, mocna stawka zawodników w samochodach terenowych oraz budzące wielkie emocje ciężarówki w klasie truck.  
 
Rywalizacja w Bukownie to kolejna wspaniała okazja do sprawdzenia się w ekstremalnych, niemal dakarowych warunkach. Techniczna i wymagająca trasa, zarówno dla zawodników, jak i dla sprzętu, spektakularne podjazdy i zjazdy, będą emocjonujące i dostarczą zawodnikom i kibicom niezapomnianych wrażeń. Wszystko pod bacznym okiem kamer telewizji TVS, która na żywo w programie Meteopodróże, będzie przedstawiać prognozę pogody z super rajdowego Bukowna! 
 
Imprezę rozpoczyna piątkowy, widowiskowy objazd trasy, podczas którego kolorowa kawalkada pojazdów uczestników V - Finałowej Rundy Kager Terenowiec Super Rally pokona całą pętlę trasy. Objazd, planowany na godzinę 18:00, poprzedzą odbiory administracyjny i badanie kontrolne pojazdów. W sobotę, start pierwszej załogi nastąpi o godzinie 10:00. W niedzielę o 9:30. Zapraszamy pod Urząd Miejski w Bukownie i na Odcinki Testowe.
Podziękowania należą się sponsorom i partnerom imprezy: Kager, 4×4 Terenowiec, Miasto Bukowno, Penrite, TAG Heuer, Manta, iXXL, Ziaja Yego, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania – Thermal & Ski, Kotelnica Białczańska, Taurus Sea Power, Can Am, DXseat, oponyquad.pl, KH-Kipper, eopony4x4.pl, Kabanos, Karguii, NSGR, Centrum Znakowania Zan.
Tradycyjnie, podczas imprez Super Rally, elektroniczny pomiar czasu przeprowadzony będzie na urządzeniach TAG HEUER.
Formularz zgłoszeniowy: www.super-rally.eu/formularzrajdy.html
 
Szczegóły na stronie: www.super-rally.eu i facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4
 
A oto przedsmak tego, co nas czeka: