Spec Sheets
Defender
6/1/9c60c47e_2017_Defender_Convenience_T1b_.jpg

Defender

BRP wprowadza na rynek zupełnie nowy pojazd użytkowy SSV - CAN-AM DEFENDER!
 
Can-Am Defender został zaprojektowany i skonstruowany od podstaw, aby ustanowić nowe standardy w segmencie pojazdów użytkowych, które spełniają nawet najbardziej ekstremalne wymagania klientów. Został on stworzony do ciężkiej pracy. 
Sercem nowego Defender'a, tak jak to ma miejsce w innych modelach Can-Am, jest sprawdzony silnik ROTAX. Do wyboru mamy dwie jednostki o mocach 50KM i 72KM. 
 
Defender jest typowym pojazdem z segmentu UTV. Czyli jest stworzony do ciężkiej pracy wszędzie tam, gdzie to jest potrzebne. Wytrzymały silnik, doskonała trakcja, ogromna przestrzeń ładunkowa, duży uciąg – to wszystko charakteryzuje nowego Can-Am Defender.
 
Nowy Defender jest najbardziej wszechstronnym pojazdem w segmencie UTV. Jego cargo box oferuje nieograniczone możliwości konfiguracji
dla swoich potrzeb. Tak jak w innych pojazdach Can-Am Defender dysponuje systemem szybkiego montażu akcesorii LinQ. Ładowność Defendera wynosi 1000 lb (454 kg) a uciąg kolejne 2000 lb (907 kg).
 
Kabina Defendera została dopracowana w każdym najmniejszym szczególe. Jest tam pełno schowków i rozwiązań, które okazują się niezbędne w codziennej pracy. Przykładem jest schowek pod siedzeniem pasażera, który może być również skrzynką na narzędzia.
 
Galeria