Silniki zaburtowe – sprawdzeni producenci

Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompleksową ofertą silników zaburtowych, dostosowaną do różnych potrzeb Klientów. Możemy Państwu zaproponować silniki zaburtowe pochodzące od zaufanych i cenionych przez Klientów producentów.

Wśród świadczonych przez nas usług jest również montaż sprzętu i jego serwis. W asortymencie firmy Taurus Sea Power znajdują się również silniki do łodzi żaglowych i inne produkty marki Yanmar oraz silniki firmy Evinrude.

Nasze silniki elektryczne do łodzi może zainteresują tych z Państwa, którzy szukają dobrej alternatywy dla zaburtowego silnika spalinowego. Silnik elektryczny może wykorzystywany jako dodatkowy silnik manewrowy w portach, w których nie można używać silników spalinowych. Warto też pamiętać, że silniki elektryczne zaburtowe o dużej mocy poniosą nawet dwutonowy jacht. Wśród zalet silników elektrycznych do łodzi są: niska cena, cicha praca, niewielki ciężar oraz spełnianie ekologicznych wymogów dotyczących tego rodzaju produktów. Dostępne w naszej ofercie silniki są łatwe w montażu i wydajne. Z zakupu nowego silnika elektrycznego do łodzi z pewnością będą Państwo zadowoleni.

Ciekawą propozycją dla Klientów mogą być również silniki zaburtowe na gaz zapewniające najwyższy komfort użytkowania, w tym wygodny transport. Do tego gaz jest paliwem najwyższej jakości i niezawodnym. Spełnia również wymogi ekologiczne poprzez brak oparów i zapachu benzyny LPG. Do tego jest paliwem tańszym i łatwo dostępnym, silniki zaburtowe na gaz są również ekonomiczne w utrzymaniu. Kupując taki wyrób, warto wybrać propozycję od sprawdzonego producenta.

Aktualności ze świata: Silniki
 
Aktualności ze świata: Silniki