Spec Sheets
GTSF
0/1/f5736e1d_GTSF180_2016-003_7313.jpg

GTSF

Łodzie Glastron budowane są z myślą o szybkości oraz niespotykanych osiągach już od 1956 roku. Dowodem tego może być wykorzystanie łodzi Glastron w GT 150 w filmie „Żyj i pozwól umrzeć” o przygodach agenta James’a Bond’a. Wykonane z włókna szklanego dostępne są w długościach 16-29 stóp. Od 2012 roku pojawiło się 18 zupełnie nowych modeli łodzi Glastron. Zostały one całkowicie przeprojektowane, choć podstawowe elementy są wierne ponad 60 letniej tradycji firmy Glastron. Od momentu wprowadzenia nowych modeli Glastron umacnia swoją pozycję na rynku łodzi rekreacyjnych.
 
- GT Series
Łodzie z tej serii stworzone zostały do szybkiego pływania, które dostarcza wiele pozytywnych emocji oraz niezapomnianych wrażeń.
 
- GTS Series
Glastron GTS dostarcza najwięcej adrenaliny spośród wszystkich łodzi marki Glastron. To co charakteryzuje łodzie z tej serii to odważne kolory oraz wyraziste grafiki.
 
- JET lineup
Nowe łodzie Glastron z napędem typu Jet. Pływając nimi możemy na własnej skórze przekonać się o mocy, wydajności oraz niezawodności silników Rotax.
 
- GS Series
Jedyne łodzie Glastron posiadające kabinę. Są to łodzie bardzo przestronne, dobrze wyposażone a zarazem dostarczają wiele radości z pływania.
 
Po więcej informacji zapraszamy na stronę producenta: www.glastron.com
 
Galeria