Firma

 

O firmie Taurus

Już od ponad 25 lat dostarczamy Państwu najwyższej jakości łodzie takich firm jak Four Winns czy Glastron, silniki zaburtowe, skutery śnieżne i wodne, a także wyposażenie jachtowe i motorowodne. W naszym asortymencie są również doskonałe quady marki Can-Am oraz pojazdy SSV. Najlepsi światowi producenci to gwarancja najwyższego standardu.

Naszym celem jest zapewnianie klientom produktów, które spełniają najwyższe standardy i przez wiele lat będą cieszyć doskonałą jakością. Oferujemy atrakcyjne warunki zakupu, a do tego kompleksową obsługę, która obejmuje doradztwo techniczne, projektowanie instalacji, montaż, transport oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Silniki zaburtowe i wyposażenie jachtów – zaufani producenci

Współpracujemy bezpośrednio z producentami, dzięki czemu możemy zapewniać Państwu najnowocześniejsze rozwiązania, atrakcyjne ceny oraz – co jest najważniejsze – niezawodne produkty najwyższej jakości. Wśród naszych współpracowników są marki takie jak: Four Winns, Scarab, Yanmar, Flover, Can-Am, BRP i inne. Oferujemy również usługi serwisowe w Gdańsku i innych miastach w Polsce, a także za granicą. Wszystkie naprawy wykonujemy profesjonalnie i fachowo, w możliwie jak najkrótszym czasie.

U nas znajdą Państwo silniki zaburtowe na gaz, silniki elektryczne i spalinowe. Proponujemy też osprzęt żeglarski oraz elementy wyposażenia łodzi i statków, jak np. kompasy, kamizelki i koła ratunkowe, liny, oświetlenie, toalety jachtowe i wiele innych.
    
Posiadamy wykwalifikowaną kadrę z dużym doświadczeniem w pracy w tej branży. Wyróżnia nas również polski kapitał oraz starannie zaplanowane inwestycje procentujące dynamicznym rozwojem naszego przedsiębiorstwa.
 
Mogą Państwo polegać na nas jako na solidnym i wiarygodnym partnerze i dystrybutorze.