Spec Sheets
Outlander 6x6
6/1/ce860ec9_2017_Outlander_6x6_DPS_Tailgat.jpg

Outlander 6x6

NIEZAWODNY NAWET W NAJTRUDNIEJSZYM TERENIE.
STWORZONY DO CIĘŻKIEJ PRACY.
 
Outlander 6x6 został zaprojektowany z myślą o ciężkiej pracy w najtrudniejszym terenie. Jest niezwykle wytrzymały a zarazem niezawodny. Mnogość wyposażenia dodatkowego sprawi, że można go idealnie przystosować do własnych potrzeb. Pojazd posiada fabryczną homologację.
 
Sprawdzone silniki Rotax oferują niezrównaną moc oraz wydajność przy zachowaniu niezawodności. W przypadku Outlandera 6x6 mamy do wyboru 2 silniki: Rotax 650 (62 KM) oraz Rotax 1000 (82 KM). Oba silniki zapewniają większy komfort w jeździe na niskich obrotach oraz lepszą trakcję podczas ciągnięcia ciężkich ładunków.
 
PODWÓJNE NIEZALEŻNE SKRĘTNE TYLNE ZAWIESZENIE (TTI2)
Jedyne niezależne, pływającoskrętne zawieszenie, które jako jedyne eliminuje zarzucanie i myszkowanie pojazdu. Ponieważ przeguby wysunięto przed oś kół, tylne koła poruszają się tylko do góry i na dół, co pozwala na utrzymanie pożądanego toru jazdy. W tradycyjnym tylnym zawieszeniu koła poruszają się ruchem skrzydeł motyla, wykonując ruch do środka i na zewnątrz, co zmusza kierującego do ciągłego korygowania kierunku jazdy. Zaprojektowane, aby poprawić trakcję oraz przekazywanie mocy na koła.
 
Wyjątkowy tylna przestrzeń ładunkowa posiada dwa poziomy przechowywania oraz aż 318 kg pojemności. W wyposażeniu dodatkowym dostępne są różne moduły do box’a.
 
Galeria