Za nami emocjonujący rok 2017 z Gepa Logistics Super Rally!
Za nami emocjonujący rok 2017 z Gepa Logistics Super Rally!
9/1/ed5f67d4_042.jpg
Sezon cross country 2017 rozpoczął się już w styczniu w białym anturażu na pisakach w Bukownie, gdzie wystartowali fighterzy, którym nie straszny był mróz i ciężki teren oraz walka do ostatniego tchu.
Początek marca to wizyta w niezwykle gościnnej gminie i mieście Oława ze spektakularnym startem honorowym z samego Rynku z szybkimi i wymagającymi odcinkami w dolnośląskim krajobrazie.
Kwietniowa runda, w samym sercu Tatr, lubiana ze względu na górskie trasy dała się zawodnikom we znaki niską temperaturą i pokrywa śnieżną sięgającą 1,5 metra!
Maj w Morawicy i na torze motocrossowym BKM w Dębskiej Woli pozwolił dosłownie i w przenośni rozwinąć załogom skrzydła, loty sięgały kilkudziesięciu metrów, a spektakularne umiejętności kierowców oklaskiwała licznie zgromadzona widownia.
Runda w Mielniku to najszybsza, najdłuższa i najdalej położona lokalizacja na mapie Super Rally, bo aż na ścianie wschodniej. Czerwcowa pogoda, wręcz wymarzona na biwak w bazie, tuż nad rzeką Bug była miłym rozpoczęciem wakacji. 
Pod koniec lipca spotkaliśmy się u legendarnego Sołtysa w sławnym Wąchocku przy klasztorze Cystersów. Wymagające techniczne odcinki i błotne pułapki wymagały od kierowców koncentracji w 100 procentach.
Wrześniowa edycja w basku fleszy przy MultiClubie 139 to było wyzwanie nie tylko na bardzo lubianych przez zawodników trasach cross country, ale również na parkiecie podczas „odcinka nocnego” w klubie. Działoszyn, trzecie po Oławie i Mielniku nowe miejsce z rajdowym potencjałem i wodną niespodzianką, gdzie na mokrej trawie trzeba było wygasić emocje.
I na koniec, październikowa runda Moto-Ar Edition w Stąporkowie, decydująca o klasyfikacji końcowej sezonu 2017, zgromadziła na mecie wytrwałych i najszybszych oraz tych, którym sprzyjało szczęście. Tradycyjnie już zamkniecie sezonu miało miejsce podczas listopadowego epilogu w Święto Niepodległości w klubie Hotelu Bania z bazą przy Kotelnicy Białczanskiej. Zostali uhonorowani Mistrzowie i Wicemistrzowie sezonu Gepa Logistics Super Rally 2017, Mistrzowie i Wicemistrzowie Can-Am Super Rally 2017 jak również zwycięzcy epilogu Gepa Logistics Super Rally - gmina Bukowina Tatrzańska.
 
 
fot. Łukasz Łazarz
 
002.jpg 004.jpg 008.jpg 012.jpg 027.jpg 028.jpg 058.jpg 061.jpg 062.jpg