"Speed na granicy" - czyli 4. runda Gepa Logistics Super Rally
"Speed na granicy" - czyli 4. runda Gepa Logistics Super Rally
8/1/ee0c2e74_IMG_9832.jpg

Podlaska runda okazała się najszybszą w dotychczasowej rywalizacji. Trudna i wymagająca trasa mocno przerzedziła stawkę. Dwa Odcinki Testowe pokonywane po pięć razy, łącznie dały długość 150 km, co także jest pewnym nowum w rozgrywkach Super Rally. Nowością było również pojawienie się Straży Granicznej, która wzięła udział m.in. w zabezpieczeniu trasy. 

Na ścianie wschodniej, w szranki z walczącymi o punkty liczone do klasyfikacji sezonu 2017, na starcie ustawiło się też kilka lokalnych załóg, co dodatkowo urozmaiciło widowisko.

Faworyci nie zawiedli, chociaż kilku z nich walcząc o podium było w opałach.  Tradycyjnie już, także podczas tej rundy Super Rally zawodnikom przyświecał duch walki fair play. Połamane wahacze, uszkodzone na korzeniach opony czy inne części szybko były zastępowane pożyczanymi, często od najgroźniejszych konkurentów. 

Najliczniej obsadzoną klasą była dynamicznie rozwijająca się klasa pojazdów SSV i tu byliśmy świadkami zaciętych pojedynków, a przy okazji bicia kolejnych rekordów czasu przejazdu. Wyrównana stawka SSV, rywalizująca w IV rundzie Pucharu Can-Am Super Rally dostarczyła kibicom dodatkowych niezapomnianych wrażeń.

Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4.

Zapisy: http://www.super-rally.eu/users/register/

IMG_9910.jpg IMG_9898.jpg IMG_9832.jpg IMG_9788.jpg IMG_0032.jpg IMG_0027.jpg