Finałowa Runda Kager Terenowiec Super Rally - 25-27 września 2015 w Bukownie
Finałowa Runda Kager Terenowiec Super Rally - 25-27 września 2015 w Bukownie
8/0/8e573903_SUPER_RALLY_Bukowno2_2015.jpg
Finałowa Runda Kager Terenowiec Super Rally już 25-27 września 2015! Tym razem uczestnicy serii ponownie zawitają do małopolskiego Bukowna. Klimat niczym z afrykańskiej edycji „Dakaru” z piaszczystymi trasami. Podobnie jak w poprzednich rundach, będą na nich rywalizować motocykliści, quadowcy, kierowcy pojazdów UTV, mocna stawka zawodników w samochodach terenowych oraz budzące wielkie emocje ciężarówki w klasie truck.  
 
Rywalizacja w Bukownie to kolejna wspaniała okazja do sprawdzenia się w ekstremalnych, niemal dakarowych warunkach. Techniczna i wymagająca trasa, zarówno dla zawodników, jak i dla sprzętu, spektakularne podjazdy i zjazdy, będą emocjonujące i dostarczą zawodnikom i kibicom niezapomnianych wrażeń. Wszystko pod bacznym okiem kamer telewizji TVS, która na żywo w programie Meteopodróże, będzie przedstawiać prognozę pogody z super rajdowego Bukowna! 
 
Emocje w Bukownie sięgną zenitu! W większości klas, różnice punktowe są na tyle małe, że piachy w Bukownie zdecydują o klasyfikacji końcowej sezonu 2015. Każde rozdanie jest jeszcze możliwe w Kager Terenowiec Super Rally 2015 więc do boju!
Arkadiusz Leśniak / Rafał Leśniak – I miejsce w klasyfikacji sezonu, po czterech rundach w klasie Sport do 150 KM. Tylko 4 punkty za nimi jest załoga Kamil Matyasik/Piotr Raj.
Arkadiusz Leśniak: - Przyznam, że zastanawialiśmy się nad startem nową rajdówką (która jest już prawie gotowa) zbudowaną na bazie Suzuki Grand Vitary oraz zawieszenia 4xFourArt. Wystartujemy chyba jednak naszym wysłużonym Mitsubishi Pajero z założeniem takim jak zwykle, czyli zająć jak najlepsze miejsce. III w „generalce” mamy już zapewnione i choć wiem, że będzie to trudne, bronić będziemy oczywiście pierwszego miejsca. Jak to zawsze w naszej klasie, w czołówce jest „ciasno”, myślę więc, że ani Kamil, ani Mateusz nie odpuszczą do końca dlatego nie ma dla nas taryfy ulgowej.
Imprezę rozpoczyna piątkowy, widowiskowy objazd trasy, podczas którego kolorowa kawalkada pojazdów uczestników V - Finałowej Rundy Kager Terenowiec Super Rally pokona całą pętlę trasy. Objazd, planowany na godzinę 18:00, poprzedzą odbiory administracyjny i badanie kontrolne pojazdów. W sobotę, start pierwszej załogi nastąpi o godzinie 10:00. W niedzielę o 9:30. Zapraszamy pod Urząd Miejski w Bukownie i na Odcinki Testowe.
Podziękowania należą się sponsorom i partnerom imprezy: Kager, 4×4 Terenowiec, Miasto Bukowno, Penrite, TAG Heuer, Manta, iXXL, Ziaja Yego, Inflandia, Tubes International, Hotel Bania – Thermal & Ski, Kotelnica Białczańska, Taurus Sea Power, Can Am, DXseat, oponyquad.pl, KH-Kipper, eopony4x4.pl, Kabanos, Karguii, NSGR, Centrum Znakowania Zan.
Tradycyjnie, podczas imprez Super Rally, elektroniczny pomiar czasu przeprowadzony będzie na urządzeniach TAG HEUER.
Formularz zgłoszeniowy: www.super-rally.eu/formularzrajdy.html
 
Szczegóły na stronie: www.super-rally.eu i facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4
 
A oto przedsmak tego, co nas czeka: