2. runda GEPA Logistics SUPER RALLY - gmina Bukowina Tatrzańska / Rzepiska
2. runda GEPA Logistics SUPER RALLY - gmina Bukowina Tatrzańska / Rzepiska
8/1/f8219fe9_18155976_1260987713949363_5014.jpg
2. runda GEPA Logistics SUPER RALLY, 21-22.04.2017 - gmina Bukowina Tatrzańska / Rzepiska
 
Wielkimi krokami zbliża się II runda Gepa Logistics Super Rally! Pogoda zapowiada się piękna, widoki malownicze, przewidujemy moc atrakcji i dużą dozę adrenaliny. 
Tak jak w ostatnich latach, spotkamy się w Białce Tatrzańskiej, obok stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska, pod hotelem Bania, w którym będzie znajdowało się biuro imprezy. Przygotowane zostały dwa odcinki testowe o zróżnicowanym charakterze technicznym i szybkościowym, z dużą różnicą wzniesień w miejscowości Rzepiska w gminie Bukowina Tatrzańska. To właśnie tam podziwiać można niespotykane gdzie indziej panoramy tatrzańskie, spojrzeć z góry na okoliczne wsie. Fotograficy będą mieli pole do popisu, kibice weekend pełen wrażeń, a zawodnicy góry w zasięgu ręki. Serdecznie zapraszamy i czekamy na Wasze zgłoszenia na stronie www.super-rally.eu.
 
W ramach serii GEPA Logistics Super Rally 2017 i przy zaangażowaniu importera quadów, pojazdów SSV i skuterów wodnych – firmy Taurus Sea Power - zawodnicy rywalizujący pojazdami kanadyjskimi marki Can-Am w klasach quad i SSV powalczą o fantastyczne, firmowe nagrody i zwycięstwo w Pucharze Can-Am Super Rally.
 
Zapraszamy mieszkańców gminy Bukowina Tatrzańska do kibicowania oraz wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Zostań gwiazdą fotografii” na najlepszą fotografię z tego wydarzenia (rozwiązanie konkursu 22 kwietnia o 20:30 podczas zakończenia, adres na który można przesyłać zdjęcia: super.rally4x4@gmail.com). A tych, którzy chcieliby spróbować swych sił za kierownicą pojazdów SSV Can-Am Maverick, również zachęcamy do odwiedzenia bazy rajdu i zapisania się na jazdę testową.
 
Harmonogram imprezy:
 
Piątek, 21.04.2017:
15:00 - 21:00 - rejestracja zawodników oraz badanie kontrolne pojazdów.
18:00 - Objazd trasy przez zgłoszone załogi.
20:30 - Odprawa zawodników w biurze imprezy.
 
Sobota, 22.04.2017:
8:30 - START pierwszej załogi z bazy imprezy według listy startowej.
20:30 - Uroczyste zakończenie w Klubie Bania, ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów i nagród zwycięzcom II rundy GEPA Logistics Super Rally oraz zwycięzcom II rundy Pucharu Can-Am Super Rally. 
Rozstrzygnięcie konkursu "Zostań Gwiazdą Fotografii".
 
Klasy:
  • Moto
  • Quad 2x4
  • Quad 4x4
  • SSV (UTV)
  • SSV Turbo
  • Sport (samochody seryjne) do 150 KM
  • Sport (samochody seryjne) pow. 150 KM
  • Super Sport (samochody modyfikowane) do 150 KM
  • Super Sport (samochody modyfikowane) pow. 150 KM
 
Klasyfikacja:
Czas przejazdu oesów.
 
Regulamin:
http://www.super-rally.eu/regulamin
 
Rejestracja:
http://www.super-rally.eu/users/register/
 
BIURO IMPREZY: 
Hotel Bania**** Thermal&Ski
34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 181 
Mapa: https://goo.gl/maps/QxPyYTDbZE42 
 
BAZA IMPREZY: 
Kotelnica Białczańska
34-405 Białka Tatrzańska, ul. Środkowa 181B 
mapa: https://goo.gl/maps/J8zManjExCx 
 
 
Podziękowania dla Sponsorów i Partnerów imprezy: Gepa Logistics, Gmina Bukowina Tatrzańska, TAG Heuer, Taurus Sea Power, Can Am, iXXL Studio Reklamy Kielce, iDrukarnia.pl, NTT System, Manta, Inflandia, Mudmaster.pl, Tubes International, Hotel Bania**** – Thermal & Ski, Terma Bania, Kotelnica Białczańska, MKM Kruszywa Sp. z o.o. Żwirownia “Nowa Biała”, JP Oils Eneos, Kager, Huta Szkła Zawiercie, Telecare S.A., Quersus, oponyquad.pl, MAXXIS, eopony4x4.pl, MercedesAutoCentrum.pl, Czapki Kegel-Błażusiak, Knap Motor, Dom Wypoczynkowy u Czerników w Białce Tatrzańskiej.
 
Szczegółowe informacje na stronie organizatora: www.super-rally.eu i na facebook’u: www.facebook.com/super.rally4x4
 
Fot. Łukasz Łazarz